czwartek, 18 września 2014

5 ulubionych blogów i dlaczego je czytam

Tydzień mija tak szybko, dziś już przedostatni temat wyzwania blogowego u ULI: 5 dni do lepszego bloga.
Dzień 4: 5 ULUBIONYCH BLOGÓW I DLACZEGO JE CZYTAM.

Lubię ...

... bo jest to skarbnica przepisów na pyszne ciasta, desery, chleby i inne pieczywo, ciasteczka, pierniki świąteczne i wiele wiele innych. Z przepisów Doroty korzystam chyba od początku istnienia jej bloga. A dzięki niektórym przepisom wręcz łopatologicznym, pieczenie serników wcale mi nie straszne.


2. www.myrosevalley.blogspot.com
... bo pisze po prostu o swoim codziennym życiu, o pasjach, podróżach, o tym co ją cieszy ale też o tym co czasem martwi. I takie piękne rzeczy tworzy na szydełku:-)

... bo to, co Maszka pisze nie raz skłania mnie do refleksji, każe przystanąć, pomyśleć, zwolnić, nie raz wzrusza, uwalnia myśli, a jej słowom zawsze towarzyszą piękne zdjęcia.

... bo ona też robi na szydełku, tak jak ja, ale inaczej, ma swój styl niepowtarzalny, pięknie łączy kolory, jej prace są takie barwne, mogłabym godzinami oglądać jej wytwory z włóczki.

...bo dzielimy tą samą pasję, bo jej prace są przeciwieństwem prac jakie wychodzą spod szydełka czy drutów Agnieszki z Niebieskiej Chaty, Olga potrafi stworzyć z włóczki i filcu cudowne drobiazgi, które urzekają detalem. Oczywiście jest wiele innych blogów, które często podczytuję. Zadanie polegało na wyborze kilku i tak też uczyniłam. Jestem ciekawa innych ulubionych blogów uczestników wyzwania u Uli....

6 komentarzy:

 1. Też chętnie zaglądam na wymienione przez Ciebie blogi :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooo.. Moje Wypieki też bardzo lubię :) Chociaż, hmmm - nie wiem czy mój ślubny nie jest czasem większym fanem. Częściej się posiłkuje tym blogiem podczas urzędowania w kuchni :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Blog Doroty to jeden z nielicznych kulinarnych, z którego korzystam z pełnym zaufaniem.

   Usuń
 3. Wszystkie polecane linki cenne, kilka dodałam do swojej linkowej listy, niebieskachata- zachwycająca !

  OdpowiedzUsuń
 4. O, jak dobrze, że znów do Ciebie trafiłam! Nie pamiętałam adresu tego ostatniego bloga, a bardzo mnie urzekł! Sama trochę szydełkowałam i chętnie bym do tego wróciła. A prace Olgi są swietne i inspirujące! Dzięki za polecenie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Olga tworzy przepiękne rzeczy. Cieszę sie, że znów do mnie trafiłaś. Pozdrawiam serdecznie

   Usuń

Dziękuję za odwiedziny na blogu i pozostawienie po sobie kilku słów.