środa, 19 sierpnia 2015

kartka urodzinowa z okienkiem


kartka handmade z okienkiem

Zdarza Wam się jeszcze wysyłać kartki urodzinowe? Albo choćby dołączać mały karnecik do prezentu urodzinowego z życzeniami, które napisaliście specjalnie dla solenizanta? Przyznam się szczerze, że troszkę zaniechałam tego zwyczaju, a szczególnie tego drugiego. Oczywiście za zaistniałą sytuację obwiniam nieustanny brak czasu, ale to tylko kiepska wymówka. Wystarczyłaby lepsza organizacja i wcześniejsze planowanie, a czas na pewno znalazłby się na wszystko.

Na szczęście tą kartkę urodzinową udało mi się zrobić odpowiednio wcześniej i na czas wysłać do Manchesteru. Mam nadzieję, że kiedy ukazuje się ten post, kartka wylądowała już w skrzynce na listy solenizantki :-) 


kartka z tekturką okno


kartka z oknem handmade


kartka urodzinowa z oknem


kartka z tekturką okno

środa, 12 sierpnia 2015

kartka ślubna dla miłośników rowerowych wycieczek

Zamówienie specjalne dla młodej pary lubiącej jeździć na rowerze. Kartkę o podobnej tematyce już kiedyś robiłam (klik), tym razem zmieniłam jednak kolorystykę i format kartki. Zamiast kwadratu zdecydowałam się na kartkę w formie prostokąta oraz na bardziej stonowaną kolorystykę.


kartka ślubna rower


kartka ślubna rower


zawieszka rower


tandem ślubny tekturka

poniedziałek, 10 sierpnia 2015

kartka ślubna w bieli z błękitem

Zaległości na blogu mam straszne, choć wpisów niewiele, kartki powstają non stop. Bo przecież lato w pełni, a sezon ślubny trwa w najlepsze ;-)


kartka ślubna w bielikartka ślubna w bieli i błękicie


kartka ślubna, scrapbooking